
Колодка гальмівна диск. VW T5 (7HM), T5 (7HB, 7HJ) задн. (вир-во Bosch). (0 986 494 108)
1 907 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900272415[-272415]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 494 108
Комплект заміни: 1
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Номер WVA: 23326
№ артикула рекомендованого приладдя: 1 987 474 402
Кількість гвинтів: 4
GTIN: 4047024130302
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 58,6
Ширина
мм: 116,2
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L120xW180xH55)
Висота пакування
см: 55
Ширина пакування
см: 180
Довжина пакування
см: 120
Вага
кг: 1.42
Об'ємна вага: 0.3
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 108 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 58.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 116.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴





