
Колодка гальмівна диск. MB SPRINTER 2-t, VW LT 28-35 передн. (вир-во Bosch)
1 825 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-643517[-70033]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Комплект заміни: 1
Матеріал: Низькометалев.
Гальмівна система: ATE
Номер WVA: 21576
№ артикула рекомендованого приладдя: SELECTIVE
GTIN: 3165143657959
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 64,9
Ширина
мм: 156,5
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина
мм: 19,6
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L177xW117xH88)
Висота пакування
см: 88
Ширина пакування
см: 117
Довжина пакування
см: 177
Вага
кг: 1.85
Об'ємна вага: 0.46
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 218 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 64.9 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , Sprinter, V-Class |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина | 156.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 825 ₴






