
Колодка гальмівна диск. SUBARU LEGACY IV задн. (вир-во BREMBO)
1 497 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900946150[-946150]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 24271
Номер WVA: 24272
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8020584103746
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 37
Ширина
мм: 110
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: без приладдя
Товщина
мм: 15
Кількість в упаковці: 1 компл (L121xW92xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 92
Довжина пакування
см: 121
Вага
кг: 0.76
Об'ємна вага: 0.22
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 78 020 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 37 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Toyota, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy, BRZ, GT 86, Outback, Impreza, XV, WRX |
| Товщина | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497 ₴

