
Колодка гальмівна диск. AUDI A4/A6/A8 передн. (вир-во ABS)
1 058 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-69351373[-87709]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: з вбудованим датчиком зносу
Висота 1 [мм]: 73
Ширина 1 [мм]: 155,3
Товщина 1 [мм]: 20
Габаритна висота 2 [мм]: 73
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Ширина 2 [мм]: 156,3
Товщина 2 [мм]: 20
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 250
GTIN: 8717109309744
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L240xW122xH87)
Висота пакування
см: 87
Ширина пакування
см: 122
Довжина пакування
см: 240
Вага
кг: 2.15
Об'ємна вага: 0.64
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37428 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 73 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, A6, A4 |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴

