
Колодка гальмівна диск. CHEVROLET CAPTIVA задн. (вир-во REMSA). (1260.12)
1 174 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6900864108[-864108]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1260.12
Гальмівна система: Mando
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 15,8
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Товщина 2 [мм]: 15
GTIN: 8427975028846
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 45,9
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Знак відповідності нормам: E9 90R-01118/2098
Кількість в упаковці: 1 компл (L136xW106xH41)
Кількість в упаковці: 6 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 41
Ширина пакування
см: 106
Довжина пакування
см: 136
Вага
кг: 1.17
Об'ємна вага: 0.15
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1260.12 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 45.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 110.7 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174 ₴

