
Колодка гальмівна диск. PEUGEOT 207 06 - передн. (вир-во REMSA)
1 026 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900863733[-863733]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: Girling
GTIN: 8427975021861
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 51,4
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 18,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/611
Кількість в упаковці: 1 компл (L145xW85xH75)
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW145xH75)
Кількість в упаковці: 6 компл (L270xW140xH160)
Висота пакування
см: 75
Ширина пакування
см: 85
Довжина пакування
см: 145
Вага
кг: 1.56
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0840.20 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.4 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C3, C4 Cactus, Crossland X / Crossland, Corsa, 208, C2, Partner, C-Elysee, DS3, ASX, 207, 307, Berlingo, C4, Xsara Picasso, 206, Xsara |
| Товщина | 18.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 026 ₴

