
Колодка гальмівна диск. FORD MONDEO задн. (вир-во REMSA)
1 057 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900863998[-863998]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: Bosch
Товщина 1 [мм]: 16,7
Товщина 2 [мм]: 17,5
GTIN: 8427975026828
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 50,6
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Знак відповідності нормам: E990R-01118/1365
Кількість в упаковці: 1 компл (L129xW124xH42)
Кількість в упаковці: 6 компл (L265xW145xH125)
Висота пакування
см: 42
Ширина пакування
см: 124
Довжина пакування
см: 129
Вага
кг: 1.05
Об'ємна вага: 0.17
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1149.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 50.6 мм |
| Довжина | 101.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Ford, BYD |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, X-Type, S6, M6 |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴

