
Колодка гальмівна диск. RENAULT GRAND SCENIC III 1.4-2.0 09-, MEGANE III 08- задн. (вир-во REMSA)
1 027 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900864224[-864224]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: TRW
GTIN: 8427975031259
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 45,8
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16
Знак відповідності нормам: E990R-01118/2538
Кількість в упаковці: 1 компл (L126xW124xH45)
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW120xH80)
Кількість в упаковці: 6 компл (L250xW150xH120)
Кількість в упаковці: 6 компл (L260xW140xH130)
Висота пакування
см: 45
Ширина пакування
см: 124
Довжина пакування
см: 126
Вага
кг: 1.01
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1387 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 45.8 мм |
| Довжина | 106.1 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Fluence, Scenic |
| Товщина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 027 ₴

