
Колодка гальмівна диск. FORD TRANSIT задн. (вир-во ABS)
813 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351541[-87877]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: BOSCH
Обмеження виробника: BOSCH
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 53,9
Ширина 1 [мм]: 122,9
Товщина 1 [мм]: 17,5
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 465
GTIN: 8717109547320
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L129xW89xH82)
Кількість в упаковці: 1 компл (L132xW91xH83)
Кількість в упаковці: 1 компл (L134xW90xH81)
Висота пакування
см: 83
Ширина пакування
см: 91
Довжина пакування
см: 132
Вага
кг: 1.41
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37560 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 53.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit, Transit Tourneo |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 813 ₴

