
Колодка гальмівна диск. CHERY TIGGO, TOYOTA RAV 4 задн. (вир-во Bosch). (0 986 494 350)
1 021 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900269977[-269977]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 494 350
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23656
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474785
GTIN: 4047024734173
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 54,2
Ширина
мм: 78,6
Товщина
мм: 13,9
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L110xW70xH65)
Висота пакування
см: 65
Ширина пакування
см: 70
Довжина пакування
см: 110
Вага
кг: 0.67
Об'ємна вага: 0.13
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 350 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 54.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Chery |
| Сумісність з моделлю | Tiggo, RAV4, Tiggo DR |
| Товщина | 13.9 мм |
| Ширина | 78.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 021 ₴







