
Колодка гальмівна диск. HONDA ACCORD передн. (вир-во LPR)
997 ₴
- В наявності
- Код: OM-46351055951[-1055951]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: ATE
Висота 1 [мм]: 64,5
Габаритна висота 2 [мм]: 68,2
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8032532105863
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 155,2
Товщина
мм: 17
Кількість в упаковці: 1 компл (L160xW100xH100)
Кількість в упаковці: 4 компл (L500xW224xH150)
Кількість в упаковці: 8 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 100
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 160
Вага
кг: 1.72
Об'ємна вага: 0.4
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P1211 |
| Виробник | LPR |
| Висота внутрішньої накладки | 64.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 155.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴


