
Колодка гальмівна JEEP Grand Cherokee задн. (вир-во ABS). (37534)
723 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900168095[-168095]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37534
Гальмівна система: KELSEY HAYES
Обмеження виробника: KELSEY HAYES
Контакт попередження про знос: без вбудованого датчика зносу
Висота 1 [мм]: 49,5
Ширина 1 [мм]: 142,6
Товщина 1 [мм]: 18
Габаритна висота 2 [мм]: 53,3
Ширина 2 [мм]: 142,6
Товщина 2 [мм]: 18
GTIN: 8717109446265
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 шт. (L170xW115xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 120
Вага
кг: 1.38
Об'ємна вага: 0.41
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37534 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 49.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.3 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep, Nissan, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander, QX56 |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴

