
Колодка гальмівна диск. KIA SORENTO задн. (вир-во ABS)
672 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900166472[-166472]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: SUMITOMO
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Висота 1 [мм]: 47
Ширина 1 [мм]: 118
Товщина 1 [мм]: 15
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8717109255751
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L133xW85xH82)
Висота пакування
см: 82
Ширина пакування
см: 85
Довжина пакування
см: 133
Вага
кг: 1.12
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37362 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴

