
Колодки гальмівні NISSAN QASHQAI, TIIDA, X-TRAIL (вир-во Mando)
776 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-69001050545[-1050545]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 38
Ширина
мм: 105,5
Товщина
мм: 14,5
Кількість в упаковці: 1 компл (L70xW140xH50)
Висота пакування
см: 50
Ширина пакування
см: 140
Довжина пакування
см: 70
Вага
кг: 0.7
Об'ємна вага: 0.12
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MPS07 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 38 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Infiniti, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Kizashi, Juke, FX, Koleos, Murano, Qashqai, X-Trail, M35, Maxima, 350Z, Tiida, G |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776 ₴

