
Колодка гальмівна диск. HONDA/NISSAN ACCORD/PRIMERA передн. (вир-во LPR)
752 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-46351202653[-1202653]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: TRW
GTIN: 8032532096529
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 58,6
Ширина
мм: 131,6
Товщина
мм: 17,2
Кількість в упаковці: 1 компл (L146xW72xH79)
Кількість в упаковці: 10 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 79
Ширина пакування
см: 72
Довжина пакування
см: 146
Вага
кг: 1.68
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P940 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 58.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera, Primera |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 131.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 752 ₴


