
Колодки гальмівні задні дискові HYUNDAI, KIA (вир-во Jakoparts). (J3610517)
629 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-69001208339[-1208339]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: J3610517
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Висота 1 [мм]: 46,7
Ширина 1 [мм]: 118,6
Товщина 1 [мм]: 15,6
Габаритна висота 2 [мм]: 46,7
Ширина 2 [мм]: 118,6
Товщина 2 [мм]: 15,6
GTIN: 4029416220341
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L129xW116xH78)
Висота пакування
см: 78
Ширина пакування
см: 116
Довжина пакування
см: 129
Вага
кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.29
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J3610517 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 46.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex, Santa Fe, H 1 |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина | 118.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴


