
Колодка гальмівна диск. MAZDA 626 передн. (вир-во LPR)
684 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-46351055940[-1055940]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Гальмівна система: SUMITOMO
Товщина 1 [мм]: 14,5
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 4
Товщина 2 [мм]: 16,5
GTIN: 8032532062845
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 51,5
Ширина
мм: 131,7
Кількість в упаковці: 1 компл (L148xW68xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 68
Довжина пакування
см: 148
Вага
кг: 1.38
Об'ємна вага: 0.2
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P559 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 51.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, MX-6, Xedos |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Ширина | 131.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴


