
Колодка гальмівна диск. OPEL ASTRA G задн. (вир-во Bosch). (0 986 495 319)
1 014 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-4635925398[-925398]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 495 319
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 23416
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474316
Кількість гвинтів: 4
GTIN: 4047025338554
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 42,7
Ширина
мм: 95,4
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Товщина
мм: 15
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 шт. (L138xW102xH78)
Висота пакування
см: 78
Ширина пакування
см: 102
Довжина пакування
см: 138
Вага
кг: 0.89
Об'ємна вага: 0.27
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 319 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 43 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 95.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014 ₴










