
Колодка гальмівна диск. MB GL-CLASS задн. (вир-во Bosch). (0 986 494 256)
2 266 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900272460[-272460]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 494 256.
Матеріал: Низькометалев.
Висота 1 [мм]: 51,9
Ширина 1 [мм]: 140,7
Номер WVA: 23923
Габаритна висота 2 [мм]: 52,7
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987473006
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474323
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474969
Ширина 2 [мм]: 141,9
GTIN: 4047024561953
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина
мм: 17,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L110xW170xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 110
Вага
кг: 1.33
Об'ємна вага: 0.42
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2124 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1523 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
Remsa: 0991.10 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2124 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1523 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
Remsa: 0991.10 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Матеріал: Низькометалев.
Висота 1 [мм]: 51,9
Ширина 1 [мм]: 140,7
Номер WVA: 23923
Габаритна висота 2 [мм]: 52,7
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987473006
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474323
№ артикула рекомендованого приладдя: 1987474969
Ширина 2 [мм]: 141,9
GTIN: 4047024561953
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Товщина
мм: 17,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L110xW170xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 110
Вага
кг: 1.33
Об'ємна вага: 0.42
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2124 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1523 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
Remsa: 0991.10 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2124 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1523 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
Remsa: 0991.10 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 256 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 51.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.7 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, R-Class |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 266 ₴








