
Колодка гальмівна диск. MB C-CLASS (W 204) 200-350 07-, E-CLASS (W212) 200-350 08 - передн. (вир-во REM. (1304.00)
2 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900864151[-864151]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1304.00.
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 73,1
Габаритна висота 2 [мм]: 80,5
GTIN: 8427975029379
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 19
Знак відповідності нормам: E9 90R-01112/2234
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW200xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 2.7
Об'ємна вага: 0.63
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37586 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 263 (Two ways);
BREMBO: P 50 069 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2099 (Two ways);
Jurid: 573291JC (Two ways);
Jurid: 573291J (Two ways);
TEXTAR: 2431001 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37586 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 263 (Two ways);
BREMBO: P 50 069 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2099 (Two ways);
Jurid: 573291JC (Two ways);
Jurid: 573291J (Two ways);
TEXTAR: 2431001 (Two ways);
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 73,1
Габаритна висота 2 [мм]: 80,5
GTIN: 8427975029379
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 19
Знак відповідності нормам: E9 90R-01112/2234
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW200xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 2.7
Об'ємна вага: 0.63
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37586 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 263 (Two ways);
BREMBO: P 50 069 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2099 (Two ways);
Jurid: 573291JC (Two ways);
Jurid: 573291J (Two ways);
TEXTAR: 2431001 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37586 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 263 (Two ways);
BREMBO: P 50 069 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2099 (Two ways);
Jurid: 573291JC (Two ways);
Jurid: 573291J (Two ways);
TEXTAR: 2431001 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1304 |
| Виробник | Remsa |
| Висота внутрішньої накладки | 73.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 80.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 188 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, SLC, C-Class |
| Товщина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079 ₴

