
Колодка гальмівна диск. MB G-CLASS 350 2012-, M-CLASS 2011- передн. (вир-во REMSA). (1430.10)
2 080 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900864265[-864265]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1430.10.
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975036162
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 64,1
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 21,2
Знак відповідності нормам: E990R-01112/3071
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW200xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 2.73
Об'ємна вага: 0.63
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37878 (Two ways);
BREMBO: P 50 108 (Two ways);
BREMBO: P 50 109 (Two ways);
TEXTAR: 2519202 (Two ways);
TRW: GDB1946 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37878 (Two ways);
BREMBO: P 50 108 (Two ways);
BREMBO: P 50 109 (Two ways);
TEXTAR: 2519202 (Two ways);
TRW: GDB1946 (Two ways);
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975036162
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 64,1
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 21,2
Знак відповідності нормам: E990R-01112/3071
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW200xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 2.73
Об'ємна вага: 0.63
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37878 (Two ways);
BREMBO: P 50 108 (Two ways);
BREMBO: P 50 109 (Two ways);
TEXTAR: 2519202 (Two ways);
TRW: GDB1946 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37878 (Two ways);
BREMBO: P 50 108 (Two ways);
BREMBO: P 50 109 (Two ways);
TEXTAR: 2519202 (Two ways);
TRW: GDB1946 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1430.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 64.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 193.2 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 21.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴

