
Колодка гальмівна диск. MB C-CLASS (W203) передн. (вир-во REMSA). (0769.02)
2 026 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6900863640[-863640]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0769.02.
Гальмівна система: Brembo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 102
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 97
GTIN: 8427975022738
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 71,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/282
Кількість в упаковці: 1 компл (L145xW181xH53)
Висота пакування
см: 53
Ширина пакування
см: 181
Довжина пакування
см: 145
Вага
кг: 1.83
Об'ємна вага: 0.35
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BREMBO: P 50 053 (Two ways);
Cifam: 822-563-5 (Two ways);
Jurid: 573152JC (Two ways);
Jurid: 573092JC (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201318 (Two ways);
MEYLE: 025 237 4517 (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BREMBO: P 50 053 (Two ways);
Cifam: 822-563-5 (Two ways);
Jurid: 573152JC (Two ways);
Jurid: 573092JC (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201318 (Two ways);
MEYLE: 025 237 4517 (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Гальмівна система: Brembo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 102
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 97
GTIN: 8427975022738
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 71,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16,8
Знак відповідності нормам: E990R-01112/282
Кількість в упаковці: 1 компл (L145xW181xH53)
Висота пакування
см: 53
Ширина пакування
см: 181
Довжина пакування
см: 145
Вага
кг: 1.83
Об'ємна вага: 0.35
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BREMBO: P 50 053 (Two ways);
Cifam: 822-563-5 (Two ways);
Jurid: 573152JC (Two ways);
Jurid: 573092JC (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201318 (Two ways);
MEYLE: 025 237 4517 (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BREMBO: P 50 053 (Two ways);
Cifam: 822-563-5 (Two ways);
Jurid: 573152JC (Two ways);
Jurid: 573092JC (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201318 (Two ways);
MEYLE: 025 237 4517 (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0769.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 71.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 117.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLS, S-Class, SL, C-Class |
| Товщина | 16.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 026 ₴

