
Колодки гальмівні задні дискові (вир-во Blue Print). (ADN142155)
1 708 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-66001140629[-1140629]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADN142155.
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 17
GTIN: 5050063078343
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 62
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 компл (L130xW100xH200)
Висота пакування
см: 200
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 130
Вага
кг: 2.3
Об'ємна вага: 0.65
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37846 (Two ways);
BREMBO: P 68 061 (Two ways);
CHAMPION: 573358CH (Two ways);
CHAMPION: 573359CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2192 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3611010 (Two ways);
MEYLE: 025 251 7218/W (Two ways);
NIPPARTS: N3611061 (Two ways);
Remsa: 1442.01 (Two ways);
TRW: GDB1885 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37846 (Two ways);
BREMBO: P 68 061 (Two ways);
CHAMPION: 573358CH (Two ways);
CHAMPION: 573359CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2192 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3611010 (Two ways);
MEYLE: 025 251 7218/W (Two ways);
NIPPARTS: N3611061 (Two ways);
Remsa: 1442.01 (Two ways);
TRW: GDB1885 (Two ways);
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 17
GTIN: 5050063078343
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 62
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 компл (L130xW100xH200)
Висота пакування
см: 200
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 130
Вага
кг: 2.3
Об'ємна вага: 0.65
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37846 (Two ways);
BREMBO: P 68 061 (Two ways);
CHAMPION: 573358CH (Two ways);
CHAMPION: 573359CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2192 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3611010 (Two ways);
MEYLE: 025 251 7218/W (Two ways);
NIPPARTS: N3611061 (Two ways);
Remsa: 1442.01 (Two ways);
TRW: GDB1885 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37846 (Two ways);
BREMBO: P 68 061 (Two ways);
CHAMPION: 573358CH (Two ways);
CHAMPION: 573359CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2192 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3611010 (Two ways);
MEYLE: 025 251 7218/W (Two ways);
NIPPARTS: N3611061 (Two ways);
Remsa: 1442.01 (Two ways);
TRW: GDB1885 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN142155 |
| Виробник | Blue Print |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 163 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 708 ₴


