
Колодка гальмівна диск. MB M-CLASS (W163) (02/98-06/05) задн. (вир-во REMSA). (0698.11)
2 070 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900863533[-863533]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0698.11.
Гальмівна система: Kelsey Hayes
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 1
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 295
GTIN: 8427975020116
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 61
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 16,6
Знак відповідності нормам: E990R-01118/735
Кількість в упаковці: 1 компл (L214xW139xH63)
Висота пакування
см: 63
Ширина пакування
см: 139
Довжина пакування
см: 214
Вага
кг: 1.43
Об'ємна вага: 0.47
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37322 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573148J (Two ways);
TRW: GDB1456 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37322 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573148J (Two ways);
TRW: GDB1456 (Two ways);
Гальмівна система: Kelsey Hayes
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 1
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 295
GTIN: 8427975020116
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 61
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 16,6
Знак відповідності нормам: E990R-01118/735
Кількість в упаковці: 1 компл (L214xW139xH63)
Висота пакування
см: 63
Ширина пакування
см: 139
Довжина пакування
см: 214
Вага
кг: 1.43
Об'ємна вага: 0.47
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37322 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573148J (Two ways);
TRW: GDB1456 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37322 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573148J (Two ways);
TRW: GDB1456 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 0698.11 |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 140.3 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴

