
Колодка гальмівна диск. SUZUK SX4 S-Cross 13 передня. (вир-во TRW). (GDB3633)
2 023 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46351194052[-1194052]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: GDB3633.
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
GTIN: 3322938319120
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 55,1
Ширина
мм: 142,0
Товщина
мм: 16,0
Знак відповідності нормам: E9 90R-02A0107/3977
Кількість в упаковці: 1 компл (L145xW81xH79)
Висота пакування
см: 79
Ширина пакування
см: 81
Довжина пакування
см: 145
Вага
кг: 1.61
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
GTIN: 3322938319120
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 55,1
Ширина
мм: 142,0
Товщина
мм: 16,0
Знак відповідності нормам: E9 90R-02A0107/3977
Кількість в упаковці: 1 компл (L145xW81xH79)
Висота пакування
см: 79
Ширина пакування
см: 81
Довжина пакування
см: 145
Вага
кг: 1.61
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3633 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 55.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | SX4 S-Cross |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 142 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 023 ₴

