
Колодка гальмівна диск. MB M-CLASS (W163), S-CLASS (W220) передн. (вир-во REMSA). (0769.00)
1 855 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900863639[-863639]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0769.00.
Гальмівна система: Brembo
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975018465
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 71,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,2
Знак відповідності нормам: E990R-01112/282
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW150xH70)
Кількість в упаковці: 6 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 150
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 1.85
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 705 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 012 (Two ways);
BREMBO: P 50 041 (Two ways);
CHAMPION: 571961CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0464 (Two ways);
Jurid: 571961JC (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 705 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 012 (Two ways);
BREMBO: P 50 041 (Two ways);
CHAMPION: 571961CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0464 (Two ways);
Jurid: 571961JC (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Гальмівна система: Brembo
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975018465
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 71,5
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,2
Знак відповідності нормам: E990R-01112/282
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW150xH70)
Кількість в упаковці: 6 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 150
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 1.85
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 705 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 012 (Two ways);
BREMBO: P 50 041 (Two ways);
CHAMPION: 571961CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0464 (Two ways);
Jurid: 571961JC (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37149 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 705 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 012 (Two ways);
BREMBO: P 50 041 (Two ways);
CHAMPION: 571961CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0464 (Two ways);
Jurid: 571961JC (Two ways);
MEYLE: 025 232 7117 (Two ways);
TRW: GDB1543 (Two ways);
TRW: GDB1454 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 769 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 71.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 117.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, CLS, S-Class, SL, CLC-Class |
| Товщина | 17.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 855 ₴

