
Колодка гальмівна диск. IVECO DAILY III 60C, 65C ALL MODELS 05/06 - задн. (вир-во REMSA). (1339.00)
1 919 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900864169[-864169]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1339.00.
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975030139
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 64,8
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 22,8
Знак відповідності нормам: E9 90R-01715/004
Кількість в упаковці: 1 компл (L217xW123xH59)
Висота пакування
см: 59
Ширина пакування
см: 123
Довжина пакування
см: 217
Вага
кг: 2.92
Об'ємна вага: 0.39
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37638 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 335 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2063 (Two ways);
Jurid: 2923109560 (Two ways);
TRW: GDB1780 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37638 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 335 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2063 (Two ways);
Jurid: 2923109560 (Two ways);
TRW: GDB1780 (Two ways);
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975030139
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 64,8
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 22,8
Знак відповідності нормам: E9 90R-01715/004
Кількість в упаковці: 1 компл (L217xW123xH59)
Висота пакування
см: 59
Ширина пакування
см: 123
Довжина пакування
см: 217
Вага
кг: 2.92
Об'ємна вага: 0.39
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37638 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 335 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2063 (Two ways);
Jurid: 2923109560 (Two ways);
TRW: GDB1780 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37638 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 335 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2063 (Two ways);
Jurid: 2923109560 (Two ways);
TRW: GDB1780 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1339 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 64.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 184.2 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Товщина | 22.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 919 ₴

