
Колодка гальмівна диск. передн. (вир-во BREMBO). (P 56 099)
1 878 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46351339498[-1339498]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: P 56 099.
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 22065
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8020584112663
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 59
Ширина
мм: 142
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17
Кількість в упаковці: 1 компл (L165xW122xH79)
Висота пакування
см: 79
Ширина пакування
см: 122
Довжина пакування
см: 165
Вага
кг: 1.87
Об'ємна вага: 0.4
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35045 (Two ways);
ASHIKA: 50-01-160 (Two ways);
Blue Print: ADN142176 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 720 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3601007 (Two ways);
Remsa: 1318.22 (Two ways);
ZIMMERMANN: 22065.175.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35045 (Two ways);
ASHIKA: 50-01-160 (Two ways);
Blue Print: ADN142176 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 720 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3601007 (Two ways);
Remsa: 1318.22 (Two ways);
ZIMMERMANN: 22065.175.1 (Two ways);
Гальмівна система: Akebono
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 22065
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8020584112663
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 59
Ширина
мм: 142
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17
Кількість в упаковці: 1 компл (L165xW122xH79)
Висота пакування
см: 79
Ширина пакування
см: 122
Довжина пакування
см: 165
Вага
кг: 1.87
Об'ємна вага: 0.4
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35045 (Two ways);
ASHIKA: 50-01-160 (Two ways);
Blue Print: ADN142176 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 720 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3601007 (Two ways);
Remsa: 1318.22 (Two ways);
ZIMMERMANN: 22065.175.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35045 (Two ways);
ASHIKA: 50-01-160 (Two ways);
Blue Print: ADN142176 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 720 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3601007 (Two ways);
Remsa: 1318.22 (Two ways);
ZIMMERMANN: 22065.175.1 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 56 099 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота | 60 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, Qashqai, Koleos |
| Товщина | 17 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 141 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 878 ₴

