
Колодка гальмівна диск. передн. (вир-во Bosch). (0 986 494 821)
1 793 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46351409282[-1409282]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 494 821.
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 25910
GTIN: 4047026128635
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 61,3
Ширина
мм: 151,9
Товщина
мм: 15,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L180xW120xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 1.83
Об'ємна вага: 0.49
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ATE: 13046056862 (Two ways);
BREMBO: P 56 106 (Two ways);
FERODO: FDB4998 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ATE: 13046056862 (Two ways);
BREMBO: P 56 106 (Two ways);
FERODO: FDB4998 (Two ways);
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 25910
GTIN: 4047026128635
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 61,3
Ширина
мм: 151,9
Товщина
мм: 15,8
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L180xW120xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 1.83
Об'ємна вага: 0.49
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ATE: 13046056862 (Two ways);
BREMBO: P 56 106 (Two ways);
FERODO: FDB4998 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ATE: 13046056862 (Two ways);
BREMBO: P 56 106 (Two ways);
FERODO: FDB4998 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 821 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 61.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Q50, Koleos, X-Trail, QX50, Q60 |
| Товщина | 15.8 мм |
| Ширина | 151.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793 ₴










