
Колодка тормозная диск. IVECO DAILY передн. (вир-во ABS). (37379)
1 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351609[-87945]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37379.
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 68
Ширина 1 [мм]: 164,6
Товщина 1 [мм]: 20
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 260
GTIN: 8717109256932
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L120xW175xH80)
Кількість в упаковці: 1 компл (L239xW111xH80)
Кількість в упаковці: 4 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 111
Довжина пакування
см: 239
Вага
кг: 2.6
Об'ємна вага: 0.53
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0409 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
MEYLE: 025 291 6020/W (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0409 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
MEYLE: 025 291 6020/W (Two ways);
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 68
Ширина 1 [мм]: 164,6
Товщина 1 [мм]: 20
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 260
GTIN: 8717109256932
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L120xW175xH80)
Кількість в упаковці: 1 компл (L239xW111xH80)
Кількість в упаковці: 4 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 111
Довжина пакування
см: 239
Вага
кг: 2.6
Об'ємна вага: 0.53
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0409 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
MEYLE: 025 291 6020/W (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0409 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
MEYLE: 025 291 6020/W (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37379 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 68 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Iveco, Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Cabstar, Vario, Daily, Mascott |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 164.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 460 ₴

