
Колодка тормозная диск. MB GL-CLASS задн. (вир-во REMSA). (0991.10)
1 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6900863883[-863883]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0991.10.
Гальмівна система: Ate-Teves
Довжина 1 [мм]: 141,5
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 59,6
Довжина 2 [мм]: 140,5
Габаритна висота 2 [мм]: 51,8
GTIN: 8427975025777
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 17,5
Знак відповідності нормам: E990R-01118/802
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW145xH80)
Кількість в упаковці: 6 компл (L330xW150xH190)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 145
Довжина пакування
см: 85
Вага
кг: 1.28
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 256 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0396 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091640 (Two ways);
TRW: GDB1735 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 256 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0396 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091640 (Two ways);
TRW: GDB1735 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Гальмівна система: Ate-Teves
Довжина 1 [мм]: 141,5
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 59,6
Довжина 2 [мм]: 140,5
Габаритна висота 2 [мм]: 51,8
GTIN: 8427975025777
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 17,5
Знак відповідності нормам: E990R-01118/802
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW145xH80)
Кількість в упаковці: 6 компл (L330xW150xH190)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 145
Довжина пакування
см: 85
Вага
кг: 1.28
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 256 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0396 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091640 (Two ways);
TRW: GDB1735 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37509 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 256 (Two ways);
BREMBO: P 50 064 (Two ways);
CHAMPION: 573202CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0396 (Two ways);
FERODO: FDB1831 (Two ways);
Jurid: 573202JC (Two ways);
Jurid: 573202J (Two ways);
MEYLE: 025 239 2318 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091640 (Two ways);
TRW: GDB1735 (Two ways);
TRW: GDB1643 (Two ways);
ZIMMERMANN: 23924.180.1 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0991.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота внутрішньої накладки | 59.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, V-class , V-Class, G-Class, Vito, SL, R-Class |
| Товщина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴

