
Колодка тормозная диск. MB SPRINTER задн. (вир-во Bosch). (0 986 495 100)
1 571 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4635925420[-925420]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 495 100.
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 29190
GTIN: 4047025160018
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 63,2
Ширина
мм: 136,7
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина
мм: 20
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW120xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 1.6
Об'ємна вага: 0.49
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37555 (Two ways);
BREMBO: P 50 084 (Two ways);
CHAMPION: 573729CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1983 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1521 (Two ways);
Jurid: 2919009561 (Two ways);
LPR: 05P1293 (Two ways);
TRW: GDB1697 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37555 (Two ways);
BREMBO: P 50 084 (Two ways);
CHAMPION: 573729CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1983 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1521 (Two ways);
Jurid: 2919009561 (Two ways);
LPR: 05P1293 (Two ways);
TRW: GDB1697 (Two ways);
Матеріал: Низькометалев.
Номер WVA: 29190
GTIN: 4047025160018
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 63,2
Ширина
мм: 136,7
Додаткова інформація 2: з посібником з монтажу
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина
мм: 20
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW120xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 1.6
Об'ємна вага: 0.49
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37555 (Two ways);
BREMBO: P 50 084 (Two ways);
CHAMPION: 573729CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1983 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1521 (Two ways);
Jurid: 2919009561 (Two ways);
LPR: 05P1293 (Two ways);
TRW: GDB1697 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37555 (Two ways);
BREMBO: P 50 084 (Two ways);
CHAMPION: 573729CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1983 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1521 (Two ways);
Jurid: 2919009561 (Two ways);
LPR: 05P1293 (Two ways);
TRW: GDB1697 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 100 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 63.2 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter, Sprinter |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 136.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 571 ₴










