
Колодка тормозная MB M Klasse передн. (вир-во ABS). (37507)
1 329 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6900166253[-166253]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37507.
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 70
Ширина 1 [мм]: 193,1
Товщина 1 [мм]: 21
Габаритна висота 2 [мм]: 70
Ширина 2 [мм]: 194,3
Товщина 2 [мм]: 21
GTIN: 8717109375176
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L170xW230xH80)
Кількість в упаковці: 1 компл (L251xW120xH89)
Висота пакування
см: 89
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 251
Вага
кг: 2.62
Об'ємна вага: 0.67
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 50 063 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0360 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091223 (Two ways);
Remsa: 1179.00 (Two ways);
TRW: GDB1642 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 50 063 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0360 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091223 (Two ways);
Remsa: 1179.00 (Two ways);
TRW: GDB1642 (Two ways);
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 70
Ширина 1 [мм]: 193,1
Товщина 1 [мм]: 21
Габаритна висота 2 [мм]: 70
Ширина 2 [мм]: 194,3
Товщина 2 [мм]: 21
GTIN: 8717109375176
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L170xW230xH80)
Кількість в упаковці: 1 компл (L251xW120xH89)
Висота пакування
см: 89
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 251
Вага
кг: 2.62
Об'ємна вага: 0.67
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 50 063 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0360 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091223 (Two ways);
Remsa: 1179.00 (Two ways);
TRW: GDB1642 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 50 063 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0360 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091223 (Two ways);
Remsa: 1179.00 (Two ways);
TRW: GDB1642 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37507 |
| Виробник | A.B.S. |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Товщина зовнішньої накладки | 21 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 21 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 193.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 194.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴

