
Колодка тормозная диск. IVECO DAILY III 60C, 65C ALL MODELS 05/06 - задн. (вир-во ABS). (37638)
1 501 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900166311[-166311]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37638.
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 65
Ширина 1 [мм]: 184,2
Товщина 1 [мм]: 22,7
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 130
GTIN: 8717109671551
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L250xW120xH80)
Кількість в упаковці: 6 компл (L241xW160xH226)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 2.58
Об'ємна вага: 0.6
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0478 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1729 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0478 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1729 (Two ways);
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 65
Ширина 1 [мм]: 184,2
Товщина 1 [мм]: 22,7
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 130
GTIN: 8717109671551
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L250xW120xH80)
Кількість в упаковці: 6 компл (L241xW160xH226)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 2.58
Об'ємна вага: 0.6
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0478 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1729 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0478 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1729 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37638 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily, 428 |
| Товщина внутрішньої накладки | 22.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 184.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴

