
Колодка тормозная диск. MB ML230/ML270 CDi/ML320 задн. (вир-во Remsa). (0698.01)
1 521 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900863532[-863532]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0698.01.
Гальмівна система: Kelsey-Hayes
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975016638
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 50
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 16,6
Знак відповідності нормам: E190R-01023/458
Кількість в упаковці: 1 компл (L148xW215xH66)
Висота пакування
см: 66
Ширина пакування
см: 215
Довжина пакування
см: 148
Вага
кг: 1.42
Об'ємна вага: 0.53
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37148 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573035J (Two ways);
MEYLE: 025 231 8917/W (Two ways);
TRW: GDB1379 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37148 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573035J (Two ways);
MEYLE: 025 231 8917/W (Two ways);
TRW: GDB1379 (Two ways);
Гальмівна система: Kelsey-Hayes
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975016638
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 50
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 16,6
Знак відповідності нормам: E190R-01023/458
Кількість в упаковці: 1 компл (L148xW215xH66)
Висота пакування
см: 66
Ширина пакування
см: 215
Довжина пакування
см: 148
Вага
кг: 1.42
Об'ємна вага: 0.53
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37148 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573035J (Two ways);
MEYLE: 025 231 8917/W (Two ways);
TRW: GDB1379 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37148 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0371 (Two ways);
Jurid: 573035J (Two ways);
MEYLE: 025 231 8917/W (Two ways);
TRW: GDB1379 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0698.01 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 50 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 140 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 16.6 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 521 ₴

