
Колодка тормозная диск. MINI COOPER 06-,ONE 09-,CLUBMAN 2010-передн. (вир-во REMSA). (1131.00)
1 368 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900863977[-863977]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1131.00.
Гальмівна система: Lucas II
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 65,3
Габаритна висота 2 [мм]: 53,5
GTIN: 8427975025470
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,6
Знак відповідності нормам: E990R-01112/974
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW150xH70)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 150
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 1.43
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37434 (Two ways);
BOSCH: 0986495251 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 264 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 819 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 120 (Two ways);
BREMBO: P 06 034 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0405 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2186 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1923 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201827 (Two ways);
TRW: GDB1870 (Two ways);
TRW: GDB1611 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37434 (Two ways);
BOSCH: 0986495251 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 264 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 819 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 120 (Two ways);
BREMBO: P 06 034 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0405 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2186 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1923 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201827 (Two ways);
TRW: GDB1870 (Two ways);
TRW: GDB1611 (Two ways);
Гальмівна система: Lucas II
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 65,3
Габаритна висота 2 [мм]: 53,5
GTIN: 8427975025470
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,6
Знак відповідності нормам: E990R-01112/974
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW150xH70)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 150
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 1.43
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37434 (Two ways);
BOSCH: 0986495251 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 264 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 819 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 120 (Two ways);
BREMBO: P 06 034 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0405 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2186 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1923 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201827 (Two ways);
TRW: GDB1870 (Two ways);
TRW: GDB1611 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37434 (Two ways);
BOSCH: 0986495251 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 264 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 819 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 120 (Two ways);
BREMBO: P 06 034 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0405 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2186 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1923 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201827 (Two ways);
TRW: GDB1870 (Two ways);
TRW: GDB1611 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1131 |
| Виробник | Remsa |
| Висота внутрішньої накладки | 65.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 131.4 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Clubman, Cooper, #3 |
| Товщина | 17.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 368 ₴

