
Колодка тормозная диск. MB SPRINTER 2-t (901, 902) задн. (вир-во REMSA). (0579.00)
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900863317[-863317]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0579.00.
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975010612
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 50,2
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 17
Знак відповідності нормам: E190R-01023/463
Кількість в упаковці: 1 компл (L178xW139xH47)
Висота пакування
см: 47
Ширина пакування
см: 139
Довжина пакування
см: 178
Вага
кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.29
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 36902 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0294 (Two ways);
Jurid: 571846J (Two ways);
LPR: 05P609 (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117/PD (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091200 (Two ways);
TRW: GDB1262 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 36902 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0294 (Two ways);
Jurid: 571846J (Two ways);
LPR: 05P609 (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117/PD (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091200 (Two ways);
TRW: GDB1262 (Two ways);
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975010612
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 50,2
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 17
Знак відповідності нормам: E190R-01023/463
Кількість в упаковці: 1 компл (L178xW139xH47)
Висота пакування
см: 47
Ширина пакування
см: 139
Довжина пакування
см: 178
Вага
кг: 1.15
Об'ємна вага: 0.29
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 36902 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0294 (Two ways);
Jurid: 571846J (Two ways);
LPR: 05P609 (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117/PD (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091200 (Two ways);
TRW: GDB1262 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 36902 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0294 (Two ways);
Jurid: 571846J (Two ways);
LPR: 05P609 (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117/PD (Two ways);
MEYLE: 025 216 2117 (Two ways);
QUICK BRAKE: 1091200 (Two ways);
TRW: GDB1262 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 579 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 50.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 141.4 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Товщина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴

