
Колодка тормозная диск. MB C-CLASS(W204) 180-350 07-, GLK-CLASS200-350 08- задн. (вир-во REMSA). (1305.00)
1 307 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900864154[-864154]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1305.00.
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 52,4
Габаритна висота 2 [мм]: 54,6
GTIN: 8427975029386
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 17,6
Знак відповідності нормам: E9 90R-01707/029
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW180xH50)
Висота пакування
см: 50
Ширина пакування
см: 180
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 1.14
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37585 (Two ways);
BOSCH: 0 986 495 105 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 162 (Two ways);
BREMBO: P 50 068 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2029 (Two ways);
LPR: 05P1274 (Two ways);
MEYLE: 025 242 5317 (Two ways);
TRW: GDB1738 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37585 (Two ways);
BOSCH: 0 986 495 105 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 162 (Two ways);
BREMBO: P 50 068 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2029 (Two ways);
LPR: 05P1274 (Two ways);
MEYLE: 025 242 5317 (Two ways);
TRW: GDB1738 (Two ways);
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 52,4
Габаритна висота 2 [мм]: 54,6
GTIN: 8427975029386
УКТВЭД: 8708309198
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 17,6
Знак відповідності нормам: E9 90R-01707/029
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW180xH50)
Висота пакування
см: 50
Ширина пакування
см: 180
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 1.14
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37585 (Two ways);
BOSCH: 0 986 495 105 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 162 (Two ways);
BREMBO: P 50 068 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2029 (Two ways);
LPR: 05P1274 (Two ways);
MEYLE: 025 242 5317 (Two ways);
TRW: GDB1738 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37585 (Two ways);
BOSCH: 0 986 495 105 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 162 (Two ways);
BREMBO: P 50 068 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2029 (Two ways);
LPR: 05P1274 (Two ways);
MEYLE: 025 242 5317 (Two ways);
TRW: GDB1738 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1305 |
| Виробник | Remsa |
| Висота внутрішньої накладки | 52.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 122.5 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Товщина | 17.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 307 ₴

