
Колодка тормозная диск. MB S-CLASS (W220), S-CLASS COUPE (C215) задн. (вир-во REMSA). (0770.00)
1 342 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900863641[-863641]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0770.00.
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975018472
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 72
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16
Знак відповідності нормам: E190R-01023/487
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW120xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 0.91
Об'ємна вага: 0.14
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37150 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 830 (Two ways);
CHAMPION: 571962CH (Two ways);
MEYLE: 025 230 7815 (Two ways);
TRW: GDB1455 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37150 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 830 (Two ways);
CHAMPION: 571962CH (Two ways);
MEYLE: 025 230 7815 (Two ways);
TRW: GDB1455 (Two ways);
Гальмівна система: Ate-Teves
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
GTIN: 8427975018472
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 72
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16
Знак відповідності нормам: E190R-01023/487
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW120xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 0.91
Об'ємна вага: 0.14
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37150 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 830 (Two ways);
CHAMPION: 571962CH (Two ways);
MEYLE: 025 230 7815 (Two ways);
TRW: GDB1455 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37150 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 830 (Two ways);
CHAMPION: 571962CH (Two ways);
MEYLE: 025 230 7815 (Two ways);
TRW: GDB1455 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 770 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 72 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 69 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Товщина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴

