
Колодка тормозная диск. Ravon R2 передн. (вир-во Bosch). (0 986 494 684)
1 325 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-56001466053[-1466053]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0 986 494 684.
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 25268
GTIN: 4047025439800
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 48,7
Ширина
мм: 133,1
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина
мм: 17,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW100xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 1.42
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 50-0W-W14 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2218 (Two ways);
Jurid: 573385J (Two ways);
TRW: GDB4606 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 50-0W-W14 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2218 (Two ways);
Jurid: 573385J (Two ways);
TRW: GDB4606 (Two ways);
Матеріал: Низькометалев.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Номер WVA: 25268
GTIN: 4047025439800
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 48,7
Ширина
мм: 133,1
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина
мм: 17,5
Знак відповідності нормам: ECE-R90
Кількість в упаковці: 1 компл (L140xW100xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 140
Вага
кг: 1.42
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 50-0W-W14 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2218 (Two ways);
Jurid: 573385J (Two ways);
TRW: GDB4606 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 50-0W-W14 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2218 (Two ways);
Jurid: 573385J (Two ways);
TRW: GDB4606 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 684 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 48.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 133.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴










