
Колодка тормозная диск. RANGER ROVER 3.0, 3.0 TD, 5.0 07/13 - задн. (вир-во REMSA). (1541.00)
1 239 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4635948063[-948063]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1541.00.
GTIN: 8427975038845
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 58,6
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,3
Знак відповідності нормам: E990R-02A0118/3709
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW145xH75)
Висота пакування
см: 75
Ширина пакування
см: 145
Довжина пакування
см: 85
Вага
кг: 1.53
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37981 (Two ways);
BREMBO: P 44 021 (Two ways);
TEXTAR: 2572001 (Two ways);
TRW: GDB2029 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37981 (Two ways);
BREMBO: P 44 021 (Two ways);
TEXTAR: 2572001 (Two ways);
TRW: GDB2029 (Two ways);
GTIN: 8427975038845
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 58,6
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,3
Знак відповідності нормам: E990R-02A0118/3709
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW145xH75)
Висота пакування
см: 75
Ширина пакування
см: 145
Довжина пакування
см: 85
Вага
кг: 1.53
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37981 (Two ways);
BREMBO: P 44 021 (Two ways);
TEXTAR: 2572001 (Two ways);
TRW: GDB2029 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37981 (Two ways);
BREMBO: P 44 021 (Two ways);
TEXTAR: 2572001 (Two ways);
TRW: GDB2029 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1541 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 58.6 мм |
| Довжина | 131.4 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Товщина | 17.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239 ₴

