
Колодка тормозная диск. SUZUK SX4 S-Cross 13 передняя. (вир-во REMSA). (1589.02)
1 265 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351137304[-1137304]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 1589.02.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975040510
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 55,1
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16
Знак відповідності нормам: E990R-02A0112/3977
Кількість в упаковці: 1 компл (L181xW145xH48)
Висота пакування
см: 48
Ширина пакування
см: 145
Довжина пакування
см: 181
Вага
кг: 1.63
Об'ємна вага: 0.31
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
ROADHOUSE: 21589.02 (Two ways);
TRW: GDB3633 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
ROADHOUSE: 21589.02 (Two ways);
TRW: GDB3633 (Two ways);
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975040510
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 55,1
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16
Знак відповідності нормам: E990R-02A0112/3977
Кількість в упаковці: 1 компл (L181xW145xH48)
Висота пакування
см: 48
Ширина пакування
см: 145
Довжина пакування
см: 181
Вага
кг: 1.63
Об'ємна вага: 0.31
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
ROADHOUSE: 21589.02 (Two ways);
TRW: GDB3633 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35031 (Two ways);
BOSCH: 0 986 494 936 (Two ways);
BREMBO: P 79 032 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3608000 (Two ways);
ROADHOUSE: 21589.02 (Two ways);
TRW: GDB3633 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1589.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 55.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 142 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 265 ₴


