
Колодка тормозная диск. SMART ROADSTER 04 - передн. (вир-во REMSA). (0705.02)
1 223 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-6900863543[-863543]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0705.02.
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975016829
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 70
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 15,5
Знак відповідності нормам: E990R-01704/031
Кількість в упаковці: 1 компл (L156xW130xH42)
Висота пакування
см: 42
Ширина пакування
см: 130
Довжина пакування
см: 156
Вага
кг: 1.16
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37220 (Two ways);
ASHIKA: 50-0M-000 (Two ways);
CHAMPION: 571995CH (Two ways);
Jurid: 571995JC (Two ways);
Jurid: 571995J (Two ways);
LPR: 05P761 (Two ways);
MEYLE: 025 219 9915 (Two ways);
TEXTAR: 2199901 (Two ways);
TRW: GDB1365 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37220 (Two ways);
ASHIKA: 50-0M-000 (Two ways);
CHAMPION: 571995CH (Two ways);
Jurid: 571995JC (Two ways);
Jurid: 571995J (Two ways);
LPR: 05P761 (Two ways);
MEYLE: 025 219 9915 (Two ways);
TEXTAR: 2199901 (Two ways);
TRW: GDB1365 (Two ways);
Гальмівна система: Girling
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975016829
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 70
Додаткова інформація 2: з гвинтами
Додаткова інформація 2: з клейкою плівкою
Додаткова інформація: з приладдям
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 15,5
Знак відповідності нормам: E990R-01704/031
Кількість в упаковці: 1 компл (L156xW130xH42)
Висота пакування
см: 42
Ширина пакування
см: 130
Довжина пакування
см: 156
Вага
кг: 1.16
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37220 (Two ways);
ASHIKA: 50-0M-000 (Two ways);
CHAMPION: 571995CH (Two ways);
Jurid: 571995JC (Two ways);
Jurid: 571995J (Two ways);
LPR: 05P761 (Two ways);
MEYLE: 025 219 9915 (Two ways);
TEXTAR: 2199901 (Two ways);
TRW: GDB1365 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37220 (Two ways);
ASHIKA: 50-0M-000 (Two ways);
CHAMPION: 571995CH (Two ways);
Jurid: 571995JC (Two ways);
Jurid: 571995J (Two ways);
LPR: 05P761 (Two ways);
MEYLE: 025 219 9915 (Two ways);
TEXTAR: 2199901 (Two ways);
TRW: GDB1365 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0705.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 70 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 90 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Roadster, City-Coupe, Fortwo, Cabrio |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 223 ₴

