
Колодка гальмівна MB A klasse A200 передн. (вир-во ABS). (37457)
1 057 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900166288[-166288]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37457.
Гальмівна система: TRW
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 69,8
Ширина 1 [мм]: 131,6
Товщина 1 [мм]: 20,1
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 95
GTIN: 8717109351668
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L120xW170xH80)
Кількість в упаковці: 1 компл (L170xW120xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 170
Вага
кг: 1.84
Об'ємна вага: 0.41
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 50 057 (Two ways);
CHAMPION: 573230CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0425 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1938 (Two ways);
Remsa: 1130.00 (Two ways);
TRW: GDB1628 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 50 057 (Two ways);
CHAMPION: 573230CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0425 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1938 (Two ways);
Remsa: 1130.00 (Two ways);
TRW: GDB1628 (Two ways);
Гальмівна система: TRW
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Висота 1 [мм]: 69,8
Ширина 1 [мм]: 131,6
Товщина 1 [мм]: 20,1
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 95
GTIN: 8717109351668
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L120xW170xH80)
Кількість в упаковці: 1 компл (L170xW120xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 170
Вага
кг: 1.84
Об'ємна вага: 0.41
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 50 057 (Two ways);
CHAMPION: 573230CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0425 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1938 (Two ways);
Remsa: 1130.00 (Two ways);
TRW: GDB1628 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 50 057 (Two ways);
CHAMPION: 573230CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0425 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1938 (Two ways);
Remsa: 1130.00 (Two ways);
TRW: GDB1628 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37457 |
| Виробник | A.B.S. |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class, B-Class, L 170 |
| Число індикаторів зношування | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Висота внутрішньої накладки | 69.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴

