
Колодка гальмівна диск. MB A KLASSE A150 передн. (вир-во ABS). (37456)
922 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351687[-88023]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37456.
Гальмівна система: TRW
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 63,8
Ширина 1 [мм]: 116,6
Товщина 1 [мм]: 19
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 95
GTIN: 8717109351682
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L138xW91xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 91
Довжина пакування
см: 138
Вага
кг: 1.36
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 50 056 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0426 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1948 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1654 (Two ways);
Remsa: 1144.00 (Two ways);
TRW: GDB1629 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 50 056 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0426 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1948 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1654 (Two ways);
Remsa: 1144.00 (Two ways);
TRW: GDB1629 (Two ways);
Гальмівна система: TRW
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 63,8
Ширина 1 [мм]: 116,6
Товщина 1 [мм]: 19
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 95
GTIN: 8717109351682
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L138xW91xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 91
Довжина пакування
см: 138
Вага
кг: 1.36
Об'ємна вага: 0.25
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 50 056 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0426 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1948 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1654 (Two ways);
Remsa: 1144.00 (Two ways);
TRW: GDB1629 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 50 056 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0426 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1948 (Two ways);
QUICK BRAKE: 109-1654 (Two ways);
Remsa: 1144.00 (Two ways);
TRW: GDB1629 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37456 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 63.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class, B-Class |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922 ₴

