
Колодка гальмівна диск. IVECO DAILY передн./задн. (вир-во ABS). (37113)
989 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351607[-87943]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 37113.
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 66,5
Ширина 1 [мм]: 164,8
Товщина 1 [мм]: 20,3
GTIN: 8717109055863
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L177xW121xH84)
Кількість в упаковці: 5 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 84
Ширина пакування
см: 121
Довжина пакування
см: 177
Вага
кг: 2.23
Об'ємна вага: 0.45
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
CHAMPION: 573714CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0328 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1688 (Two ways);
MEYLE: 025 291 2120 (Two ways);
Remsa: 0651.00 (Two ways);
TRW: GDB1345 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
CHAMPION: 573714CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0328 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1688 (Two ways);
MEYLE: 025 291 2120 (Two ways);
Remsa: 0651.00 (Two ways);
TRW: GDB1345 (Two ways);
Гальмівна система: BREMBO
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 66,5
Ширина 1 [мм]: 164,8
Товщина 1 [мм]: 20,3
GTIN: 8717109055863
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L177xW121xH84)
Кількість в упаковці: 5 компл (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 84
Ширина пакування
см: 121
Довжина пакування
см: 177
Вага
кг: 2.23
Об'ємна вага: 0.45
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
CHAMPION: 573714CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0328 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1688 (Two ways);
MEYLE: 025 291 2120 (Two ways);
Remsa: 0651.00 (Two ways);
TRW: GDB1345 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
CHAMPION: 573714CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0328 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP1616 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1688 (Two ways);
MEYLE: 025 291 2120 (Two ways);
Remsa: 0651.00 (Two ways);
TRW: GDB1345 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37113 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 66.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Renault, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Mascott, Daily |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 164.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴

