
Колодки гальмівні задні дискові (вир-во Blue Print). (ADT342167)
901 ₴
- В наявності
- Код: OM-68001140073[-1140073]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADT342167.
для номера OE: 04466-12150
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 14,4
GTIN: 5050063608212
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 43
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW130xH70)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 130
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 0.79
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37580 (Two ways);
ASHIKA: 51-02-214 (Two ways);
BREMBO: P 83 133 (Two ways);
CHAMPION: 572591CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2105 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1642 (Two ways);
Jurid: 572632J (Two ways);
Jurid: 572591JC (Two ways);
Jurid: 572591J (Two ways);
MEYLE: 025 246 1015/W (Two ways);
NIPPARTS: J3612034 (Two ways);
Remsa: 1286.02 (Two ways);
TRW: GDB3454 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37580 (Two ways);
ASHIKA: 51-02-214 (Two ways);
BREMBO: P 83 133 (Two ways);
CHAMPION: 572591CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2105 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1642 (Two ways);
Jurid: 572632J (Two ways);
Jurid: 572591JC (Two ways);
Jurid: 572591J (Two ways);
MEYLE: 025 246 1015/W (Two ways);
NIPPARTS: J3612034 (Two ways);
Remsa: 1286.02 (Two ways);
TRW: GDB3454 (Two ways);
для номера OE: 04466-12150
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 14,4
GTIN: 5050063608212
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 43
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW130xH70)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 130
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 0.79
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37580 (Two ways);
ASHIKA: 51-02-214 (Two ways);
BREMBO: P 83 133 (Two ways);
CHAMPION: 572591CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2105 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1642 (Two ways);
Jurid: 572632J (Two ways);
Jurid: 572591JC (Two ways);
Jurid: 572591J (Two ways);
MEYLE: 025 246 1015/W (Two ways);
NIPPARTS: J3612034 (Two ways);
Remsa: 1286.02 (Two ways);
TRW: GDB3454 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37580 (Two ways);
ASHIKA: 51-02-214 (Two ways);
BREMBO: P 83 133 (Two ways);
CHAMPION: 572591CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP2105 (Two ways);
Fremax Brakes: FBP-1642 (Two ways);
Jurid: 572632J (Two ways);
Jurid: 572591JC (Two ways);
Jurid: 572591J (Two ways);
MEYLE: 025 246 1015/W (Two ways);
NIPPARTS: J3612034 (Two ways);
Remsa: 1286.02 (Two ways);
TRW: GDB3454 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Код запчастини | ADT342167 |
| Тип | Дискові |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина внутрішньої накладки | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Aston Martin, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Trezia, Baleno, Yaris, Cygnet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 901 ₴



