
Колодки гальм OLD CKKK-50 (вир-во CTR). (GK0556)
872 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46351360992[-1360992]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Старий код: CKKK-50
Каталожний номер: GK0556.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 1750
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 59,8
Товщина
мм: 17
Кількість в упаковці: 1 компл (L150xW80xH60)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0556&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 80
Довжина пакування
см: 150
Вага
кг: 1.81
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3600554 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3600554 (Two ways);
Каталожний номер: GK0556.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 1750
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 59,8
Товщина
мм: 17
Кількість в упаковці: 1 компл (L150xW80xH60)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0556&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 80
Довжина пакування
см: 150
Вага
кг: 1.81
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3600554 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J3600554 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0556 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 132.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, i30, Pro Ceed, I30 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴

