
Колодка гальмівна диск. ALFA MITO (955) (09/08-) передн. (вир-во ABS). (37800)
781 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900483601[-483601]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 37800.
Гальмівна система: BOSCH
Контакт попередження про знос: з вбудованим датчиком зносу
Висота 1 [мм]: 53,2
Ширина 1 [мм]: 122,9
Товщина 1 [мм]: 17,8
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 215
GTIN: 8717109511567
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L84xW137xH81)
Висота пакування
см: 81
Ширина пакування
см: 137
Довжина пакування
см: 84
Вага
кг: 1.49
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
CHAMPION: 573074CH (Two ways);
CHAMPION: 573164CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0354 (Two ways);
MEYLE: 025 237 0617/W (Two ways);
Усі Кросс-коди:
CHAMPION: 573074CH (Two ways);
CHAMPION: 573164CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0354 (Two ways);
MEYLE: 025 237 0617/W (Two ways);
Гальмівна система: BOSCH
Контакт попередження про знос: з вбудованим датчиком зносу
Висота 1 [мм]: 53,2
Ширина 1 [мм]: 122,9
Товщина 1 [мм]: 17,8
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
Довжина контакту попереджувального сигналу [мм]: 215
GTIN: 8717109511567
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L84xW137xH81)
Висота пакування
см: 81
Ширина пакування
см: 137
Довжина пакування
см: 84
Вага
кг: 1.49
Об'ємна вага: 0.23
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
CHAMPION: 573074CH (Two ways);
CHAMPION: 573164CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0354 (Two ways);
MEYLE: 025 237 0617/W (Two ways);
Усі Кросс-коди:
CHAMPION: 573074CH (Two ways);
CHAMPION: 573164CH (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0354 (Two ways);
MEYLE: 025 237 0617/W (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37800 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 53.2 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Citroen, Peugeot, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Nemo, Linea, Punto, Grande Punto, E-Mehari, 500, MiTo, 500 C |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴

