
Колодка гальмівна диск. DAIHATSU, передн. (вир-во REMSA). (0254.02)
907 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6900862735[-862735]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 0254.02.
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975006097
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 47,2
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 14
Знак відповідності нормам: E990R-01112/329
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW125xH75)
Кількість в упаковці: 6 компл (L260xW140xH130)
Висота пакування
см: 75
Ширина пакування
см: 125
Довжина пакування
см: 85
Вага
кг: 1.25
Об'ємна вага: 0.2
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 36658 (Two ways);
ASHIKA: 50-06-606 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0133 (Two ways);
LPR: 05P055 (Two ways);
MK Kashiyama: D0018 (Two ways);
MK Kashiyama: D0008M (Two ways);
TRW: GDB886 (Two ways);
TRW: GDB851 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 36658 (Two ways);
ASHIKA: 50-06-606 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0133 (Two ways);
LPR: 05P055 (Two ways);
MK Kashiyama: D0018 (Two ways);
MK Kashiyama: D0008M (Two ways);
TRW: GDB886 (Two ways);
TRW: GDB851 (Two ways);
Гальмівна система: Sumitomo
Контакт попередження про знос: з контактом попередження про знос
Кількість індикаторів зносу [на вісь]: 2
GTIN: 8427975006097
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 47,2
Додаткова інформація: з ресорою
Товщина
мм: 14
Знак відповідності нормам: E990R-01112/329
Кількість в упаковці: 1 компл (L85xW125xH75)
Кількість в упаковці: 6 компл (L260xW140xH130)
Висота пакування
см: 75
Ширина пакування
см: 125
Довжина пакування
см: 85
Вага
кг: 1.25
Об'ємна вага: 0.2
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 36658 (Two ways);
ASHIKA: 50-06-606 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0133 (Two ways);
LPR: 05P055 (Two ways);
MK Kashiyama: D0018 (Two ways);
MK Kashiyama: D0008M (Two ways);
TRW: GDB886 (Two ways);
TRW: GDB851 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 36658 (Two ways);
ASHIKA: 50-06-606 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0133 (Two ways);
LPR: 05P055 (Two ways);
MK Kashiyama: D0018 (Two ways);
MK Kashiyama: D0008M (Two ways);
TRW: GDB886 (Two ways);
TRW: GDB851 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0254.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 47.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 102.8 мм |
| Комплектація колодок | З пружиною |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Charade, Applause, Lobo / Lubao |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 907 ₴

